O nás

Albania2go je holandsko/albánská společnost, zabývající se organizací různých zájezdů a událostí pro turisty v Albánii. Soustředíme se na osobní přístup k našim zákazníkům. Nabízíme spoustu zájezdových balíčků, ale jsme schopni také připravit zájezd připravený Vám na míru, čímž se lišíme od naší konkurence. Zajišťujeme zejména obecné zájezdy pro turisty z celého světa, jsme však také schopni zajistit nabitý program, který bude vyhovovat přesně Vám.

Po celou dobu nabízíme naše plné služby, nic není nemožné. Pokud si chcete užít slunce, moře a pláže, navštívit historické památky, poznat místní kulturu, nebo oboje dohromady, budeme tu pro Vás od začátku Vašeho plánování až po dobu co se spokojeni vrátíte domů.

Našim cílem je nabízet nezapomenutelné zážitky. K dosažení toho cíle nabízíme zájezdy vytvořené Vám na míru. K přepravě používáme vše od autobusů, až po veškerá luxusní vozidla, která Vás napadnou. Nabízíme také ubytování v 5* hotelech v Tiraně až po rodinné hotely na venkově, záleží pouze na Vašem přání.

Naše dodavatele vybíráme opravdu pečlivě, a zároveň se snažíme podporovat místní obyvatele, využíváme rodinných hotelů, tradičních restaurací se zaměřením na albánské jídlo. Snažíme se také poskytovat přepravu od místních lidí, kteří vlastní požadovaná vozidla.

Navštivte nás.

 • Najdete nás.
  Rruga Nikolla Jorga Nr 9/1
  Tirana, Albania

  (+355) 696478850 / 694049163
 • Pošlete nám email.
  info@albania2go.comThis email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
 • Následujte nás.

Nové tweety.

Twitter response: "Could not authenticate you."