Pravý život v Albánii

Rozhodli jste se navštívit Albánii? Chcete poznat pravou kulturu a život zdejších lidí? Možná pobyt u jedné z místních rodin bude pro Vás to pravé!

Toto je jedna z mnoha fascinujících cest jak poznat Albánii. Dostanete se do blízkého kontaktu s místními skrz hostitelskou rodinu a poznáte tak život celé komunity. Vysadíme Vás na severu v hornaté oblasti, nebo na venkově v jižní Albánii. Na vlastní kůži tak poznáte kultury, životní styl a kuchyni místní obyvatel. Pobyt u hostitelské rodiny je výhodný jak pro Vás, tak pro hostitelskou rodinu, která z Vaší návštěvy bude mít finanční příjem, dále pozná novou kulturu a naučí se základy cizího jazyka, aniž by museli vycestovat do zahraničí. Mnoho z našich hostitelů se velmi zajímá o cizí kultury a země, jsou také schopni zvládnout jednoduché konverzace v angličtině. Na druhou stranu oni Vám mohou nabídnout prohlídku jejich regionu, a pokud budete mít zájem, ukáží Vám také práci na polích.

Pro více informací nás prosím kontaktujte na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Navštivte nás.

 • Najdete nás.
  Rruga Nikolla Jorga Nr 9/1
  Tirana, Albania

  (+355) 696478850 / 694049163
 • Pošlete nám email.
  info@albania2go.comThis email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
 • Následujte nás.

Nové tweety.

Twitter response: "Could not authenticate you."