Nejkrásnější pláže Albánie

Představení zájezdu:
Tento zájezd Vám představí jedny z nejkrásnějších a nejopuštěnějších pláží ve Středomoří. Tyto pláže ještě nebyly objeveny turisty a některé dokonce ani místními obyvateli. Je tedy dost dobře možné, že budete mít celou pláž jen sami pro sebe. Některé tyto pláže nejsou přístupné autem, budete k nim tedy muset dojít pěšky skrz hory, nebo se k nim dostat lodí.

Tento zájezd můžete rezervovat od 5 dnů (bude speciálně navržen podle Vašich přání). Pláže, které můžete navštívit:
Vlora (Palas a Jal) – Dhermi – Himara (pláže přístupné pouze lodí a Llaman) – Lezha (Rana Hedhun) – Durres (Plazhi i gjeneralit) – Ksamil (Pema e thate) – Saranda (Pasqyrat) – Borsh – Lukove

Více informací o albánském pobřeží:
Albánské pobřeží se táhne podél Adriatického a Iónského moře, která se setkávají u města Vlora. Pláže u Adriatického moře severně od Vlory jsou písčité, zatímco na jih od Vlory u Iónského moře kamenité s křišťálově čistou vodou.

U Adriatického moře budete obklopeni jemným bílým pískem táhnoucím se po celém pobřeží a horami tyčícími se hned za pláží.

Na pobřeží Iónského moře, při cestě z Vlory do Sarandy se nachází 1027m.n.m. Logarský průsmyk, Vás nejen uchvátí, ale také z něj dostanete husí kůži. Poté se dostanete k Dhermi na další úžasné pláže. Celou cestu si budete užívat krásné počasí jižní Albánie a poklidnou atmosféru, která na Vás dýchne ze všech koutů.


Pokud byste měli zájem objednat pouze hotel bez průvodce, je to také možné.

Během tohoto zájezdu budete mít také možnost navštívit některá historická a kulturní místa Albánie.

Pro více informací nás prosím kontaktujte na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Navštivte nás.

 • Najdete nás.
  Rruga Nikolla Jorga Nr 9/1
  Tirana, Albania

  (+355) 696478850 / 694049163
 • Pošlete nám email.
  info@albania2go.comThis email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
 • Následujte nás.

Nové tweety.

Twitter response: "Could not authenticate you."